» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4445319

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Erkekliğe ilk adımı attılar

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen toplu sünnet şöleni kapsamında erkekliğe ilk adım atan 92 çocuk için Şehir Parkında görkemli bir şölen düzenlendi.
Şölene Belediye Başkanı Numan Sezer, ilçe protokolü, sünnet çocukları aileleri ile İskilipliler yoğun ilgi gösterdiler.
Düzenlenen Şölen kapsamında sünnet olan 92 çocuğa yaşına uygun bisiklet ve çeşitli oyuncaklar verildi. Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu. Semazen gösterisi izleyicileri büyüledi. Animasyon, palyaço gösterileri devam ederken katılanlara dondurma ikramı yapıldı.
Çocuklar bisikletlerini Belediye Başkanımızın elinden alırlarken onların mutlulukları ve sevinçleri hep beraber paylaşıldı. Bisikletlerini alan çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Belediye Başkanı Numan Sezer hemşerilerimize hitaben yaptığı konuşmada göreve geldikleri andan itibaren hep insan odaklı sosyal belediyeciliğin gerektirdiği şekilde çalışma yaptıklarının altını çizdi. Başkan konuşmasında " Bu çalışmalardan bir tanesi de dört senedir geleneksel hale getirdiğimiz dinimizin emri olan sünnet şölenidir. Toplu sünnette tıbbi uygulamayı yapan İskilip Atıf Hoca Başhekimi Servet Süt ve ekibine, dini vecibeleri yerine getirmede katkılarını her yıl esirgemeden yapan İskilipli din görevlilerine, İskilip’e teşrif ederek bu güzel şölenimizi zenginleştiren Tasavvuf Müziği, Semazen Grubu ve diğer ekiplere, böyle anlamlı bir günde yanımızda olan siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum." dedi. iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Erkekliğe, adımı, attılar,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 07.07.2013 21:44:27 | Hit : 4536 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Benzer Haberler

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.