» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444899

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Belediye Başkanı Numan Sezer den açıklama

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Belediye Başkanı Numan Sezer, yapılan çalışmalar sırasında bazen rahatsız edici durumların ve sıkıntıların yaşanabileceğini, bunların kaçınılmaz olduğunu ancak bu tür sıkıntılara birlikte katlanılması gerektiğini belirtti. Belediye olarak hizmetleri verirken vatandaşları rahatsız etmemek için azami derecede özen gösterdiklerinin altını çizen Başkan Sezer, ancak iş yoğunluğu ve ekiplerin meşguliyeti nedeniyle bazen aksamaların olabileceğini bunun da sabırla karşılanması gerektiğini ifade etti.

Başkan Sezer, İskilip’te devam eden kanalizasyon çalışması, yol çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve rutin belediye çalışmaları sırasında yaşanan bir takım aksaklıkların aşırı bir tepki ile eleştirilmesine anlam veremediğini belirtti. Sezer, "Hizmetler yapılırken elbette yollar bozulacak, toz olacak, bazen istenmeyen kokular olacak. Biz bunların olmasını kesinlikle normal karşılamıyoruz. Ancak takdir edilmelidir ki İskilip’te aynı anda birçok çalışma yapılıyor. Bazen ekipler yetişmekte zorlanıyor. Meydana gelen aksaklıkları bir an önce gidermek için de gayret sarf ediyoruz. Biz bu tür aksaklıklar için halkımızdan özür diliyoruz. Ancak bu tür durumlarda büyük ihmaller, görevi suistimaller varmışcasına açıklamalar yapıp belediyeyi eleştirmeyi haksızlık olarak değerlendiriyoruz. Aksaklıkları dile getirmek, eleştirmek herkesin hakkı. Ancak İskilip hepimizin, birbirimizi eleştirmeye harcayacağımız enerjiyi sorunlarımızı birlikte gidermeye harcamamız gerektiğine inanıyorum." dedi.

Başkan Sezer açıklaması şu şekilde tamamladı: "İlçemiz tarihinde görmediği yatırımlara bir bir kavuşuyor. Belediye olarak hizmetlerin en hızlı şekilde halkımıza sunulması için çalışıyoruz. Çalışmalarımız sırasında gözümüzden kaçan, istenmeden meydana gelen aksaklıklar için tekrar halkımızdan özür diliyoruz. Bunlara azami derecede özen gösterdiğimizin de bilinmesini istiyoruz. Yapılan her türlü tenkit ve eleştiriyi de saygıyla karşılıyoruz. Ancak hepimizin İskilip hassasiyetiyle hareket edip birbirimizi kırıp incitmeden ilçemizin menfaati için elbirliği yapmamız gerektiğine inanıyorum."

Etiket : Belediye, Başkanı, Numan, Sezer, açıklama,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 01.08.2013 19:37:18 | Hit : 4279 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.