» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4446697

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Başsavcı Ramazan Seyfi için İskilip Atatürk Orman Çiftliğinde Veda Yemeği verildi.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İlçemizden tayinleri çıkan Yargıtay Tetkik Hakimliğine atanan Hakim Kubilay Özkılıç ve Aksaray Cumhuriyet Savcılığına atanan İskilip Başsavcısı Ramazan Seyfi için İskilip Atatürk Orman Çiftliğinde Veda Yemeği verildi.

Yemeğe Hakim Mustafa Uslu, Hakim Çisel Köksal, Hakim Kubilay Özkılıç, Hakim Eda Gerdan, Başsavcı Ramazan Seyfi, İcra Müdürü Ali İhsan Karakuş, Adliye Yazı İşleri Müdürü Hayri Yıldırım, Çorum Adliye Yazı İşleri Müdürü Satılmış Gürer, İskilip Emniyet Müdürü Cihan ERCAN, İskilip Jandarma Komutanı Yüzbaşı Bahri Civa, Nüfus Müdürü, Sedat BIDIK, Cezaevi Müdürü Hayrettin Daşçı, İskilip Ziraat Odası Başkanı Kamil Akdoğan ve Avukat İsmail Almacı, Avukat Ayşe Banu Baran Baykal ve Adliye personeli katıldı.

Gece için İskilip Başsavcısı Ramazan Seyfi tarafından yapılan konuşmada; "her zaman olduğu gibi bu gecede bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızın bizlere adı veda yemeği olsa da biz bunu veda yemeği olarak değil bir dostluğumuzun birbirimize karşı saygı sevgi işareti olduğunu kabul ediyorum. İnşaallah veda etmiyoruz. Görevimiz icabı süreli görevler ifa ediyoruz. Bu nedenle burada iki yıllık bir süremiz vardı, artık başka yerlerde görevimize devam edeceğiz. Bir noktada fiili bir ayrılık yaşayacağız ama gönlümüz, kalbimiz hep sizlerle olacak. Allaha Şükür burada güzel anılar yaşadık.Kötü hatıramın olmamasına seviniyorum. Bunlar bizim için İnşaallah teselli olacak. Üzgünüz İnşaallah gittiğimiz yerlerde de sizler gibi güzel dostlar arkadaşlar çalışma arkadaşları ediniriz.Tüm arkadaşlarımızın bilmeden kalplerini kırmış isek haklarını helal etsinler bizden yanı helal olsun " diyerek sözlerine son verdi.

Hakim Kubilay Özkılıç’ta yaptığı açıklamada tüm arkadaşlarımızın hakkını helal etmelerini istiyorum. Benden tarafı helal olsun diye sözlerini tamamladı.
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler

Etiket : Başsavcı, Ramazan, Seyfi, için, İskilip, Atatürk, Orman, Çiftliğinde, Veda, Yemeği, verildi ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 03.07.2014 15:55:55 | Hit : 3424 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.