» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4446149

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Bağözünde hırsızlıklar devam ediyor

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Bugün bağözü mevkiinde yine hırsızlık oldu. Daha önceleri bağ evlerine girip kullanılabilecek ne varsa çalan hırsızlar bu kez araba kilidini açıp önemli ne gördülerse hepsini almışlar. Araç sahibi Ahmet Köprülü konuyu şu şekilde anlatıyor.
"Allah'a havale ediyorum ,Büyük şehirlerde her türlü riks ve tehlike var derken,Memleketimdede artık güven kalmamış. Bazı insanlar açmı desem,alışkanlık mı desem ,yoksa hırsızlığı meslek haline getirmiş mi desem ,ne desem bilemiyorum. Sevgili dostlarım.bu gün bağözünde bulunan bağımıza gittim, arabamın,bagaj dahil bütün kapılarını kilitleyip yolun kenarına bıraktım. Yani 100 metre falan uzağıma ,bağdaki evde bulunan,radyomun müziğiyle birşeylerle uğraşmaya başladım. Ve çay içecektim,Aradan 1 saat geçti veya geçmedi arabadan şekeri almak için vardığımda bağajın kilitinin açık olduğunu fark ettim.yani soyulmuştum.arabama,bu bağ hırsızları varya hani yakalanıp serbest bırakılan ceza almayan . Ve elini kolunu sallıya sallıya aramızda dolaşan şerefsiz adi hırsızlar , bağajımda bulunan ve benim için manevi değeri büyük olan bazı eşyalarımı çalmış, bunlardan aklıma gelenleri..araba anahtar,tornavidalar,pense içinde bulunan,takım çantam,pompa, yangın tüpü, balta, demir et şişleri bir palaska ve av fişeği 2 çift ayakkabı ,Çekme halatı, urgan. Vb....Zehir olsun Allah'ından bulsun. İnşallah,Ulan bire şerefsiz adi,karnın açsa kebab ısmarlardım. Para isteseydin verirdim,ama sen yanlış yaptın. Sert kayaya çarptın be oğlum.ben senin kim olduğunu ve arabanın plakasını mobese kameralarından tesbit ettim bile. Yakında senle tanışıcaz, eğer biraz vicdanın ve ALLAHDAN korkun varsa Aldığın eşyalarımı bana tıpış tıpış geri getirirsin.eğer getirmezsen bak seni Nasıl iskilibe yaygara yapıcam. O zaman kimsenin yüzüne bakacak ahvalin bile kalmayacak. O çaldığın malzemelerimi satıpda,çocuklarına haram lokmamı yedirecen bire şerefsiz.zehir zıkkım olsun Allah'ında bulursun inşallah. Benim ahım pek boş dönmez bu dünyanın öteside var .ama seni bulacam. Beyaz Reno TX sahibi vatandaş,Nereye gidersen git bulacam.....Benim başıma gelen bu telaşe,sizin başınıza gelmesin dostlarım. Araçlarınızı fazla uzağa bırakmayın,herkese selamlar Allah'a emanet olun."

Etiket : Bağözünde, hırsızlıklar, devam, ediyor,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Gündem | Tarih : 29.10.2019 22:14:19 | Hit : 223 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.