» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4446844

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Atletizmde il müsabakalarında Atatürk Okulundan büyük başarı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

10 - 11 Nisan Tarihlerinde Çorum Dr.Turhan KILICCIOĞLU Stadında gerçekleştirilen Ortaokullar arası Puanlı Atletizm İl Birinciliği Küçükler Kız ve Yıldız Erkeklerde Bireysel mücadele eden Atatürk Ortaokulu ve Misakımilli İlkokulu 7 oyuncu ile katıldıkları müsabakaları 10 Madalya ve 1 Kupa ile tamamladı.
Küçük Kızlar Kategorisinde Atatürk Ortaokulu : Seda Nur CANDAN,Şerife Nur MÜZDE ,Yağmur Yaren GÖDEK,Ayşegül KAYA ve Dilara KESERCİ’den kurulu takımlarıyla Katıldıkları:
Fırlatma Topu Müsabakalarında : Şerife Nur MÜZDE 40 m lik derecesiyle Gümüş Madalya kazanırken Bölge Mücadelelerine Katılmaya Hak Kazandı.
100 m Müsabakalarında : Şerife Nur MÜZDE Bronz Madalya
Uzun Atlama Müsabakalarında: Dilara KESERCİ Bronz Madalya
4 X 100 Bayrak Yarışı Müsabakaları: Şerife Nur MÜZDE ,Yağmur Yaren GÖDEK, Ayşegül KAYA ve Dilara KESERCİ Bronz Madalya alırken,
Yıldızlar Erkek Bireysel Mücadelelerine ise 2 Sporcuyla katılan okullarımız,
Atatürk Ortaokulu öğrencisi Hasan KOYUN Cirit Atma Müsabakalarında Bronz Madalya kazanarak, bu dalda Okuluna ve İlçemize İlk Madalyayı Kazandırarak büyük bir başarıya imza attı. Ayrıca yarıştığı Uzun Atlama Müsabakalarında da 4,54 lük atlayışı ile Bronz Madalya kazanan Hasan KOYUN müsabakaları iki madalya ile tamamladı.
Misakımilli İlkokulu adına yarışan Hakan ÇAKMAK ise Uzun Atlama Müsabakalarında 5,01 lik derecesiyle Gümüş Madalya aldı ve Bölge Müsabakalarına katılmaya hak kazanarak Büyük bir başarıya imza attı.
Müsabakalarını Atletizm Takımı Kaptanı Şerife Nur MÜZDE 3 Madalya ile tamamlarken aynı zamanda Fırlatma Topunda Bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı ve takım içerisinde müsabakanın en başarılı sporcusu oldu.
Takım İdari Sorumlusu Murat AKÜZÜM, Beden Eğitimi Öğretmenleri Antrenör Utku Ulaş GÜLBAŞ’ı gösterdiği üstün başarıdan dolayı kutlarken; öğrencilerinin sadece okullarını değil, Aynı zamanda İlçelerini de İl müsabakalarında başarıyla temsil ederek adını duyurduğunu söyledi.
Bir önceki Yıl Bireysel olarak katıldıkları müsabakalarda 3 Madalya kazandıklarını belirten Murat AKÜZÜM bu yıl Takım olarak katıldıklarını ve 1 Kupa ve 10 Madalya ile döndüklerini söyledi. Hedeflerinin Bölge Finallerine katılarak Türkiye Şampiyonasında dereceye girmek olduğunu söyledi.
Murat AKÜZÜM okullarından ilgi ve desteklerini eksik etmeyen İlçe Kaymakamı Mehmet YILMAZ’a, Okul Müdürleri Tülay KOCASARAÇ’a, Okullarının Çorum’a gidiş gelişlerini sağlayan Tüm Taşımalı Servis Araç Şoförlerine ve Kendilerine güvenen tüm velilerine verdikleri destekten dolayı teşekkürü bir borç bildiğini dile getirdi.

iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Atletizmde, müsabakalarında, Atatürk, Okulundan, büyük, başarı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : iskiliP.org | Kategori : Gündem | Tarih : 14.04.2013 19:38:48 | Hit : 2041 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.