» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4449079

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Atatürk Ortaokulu Çorum'da Durdurulamıyor

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Atatürk Ortaokulu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporlarınca düzenlenen İl Müsabakalarında durdurulamıyor.
23 Nisan Çocuk Şenlikleri ve Yıldızlar Satranç Çorum İl Birinciliği müsabakaları ile Taekwondo Yıldızlar İl müsabakalarının hepsinden madalya ile dönerek büyük bir başarıya imza attı.
Çorum Yıldızlar Taekwondo İl Müsabakalarında Antrenörlüğünü Yukarı Karlık Köyü İmamı Milli Taekwondocu Metin LALE’nin yaptığı 61 kilo Siyah Kuşakta mücadele eden Atatürk Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Ali ARTUÇ İl 3.sü olarak Bronz Madalya Kazandı. Madalyasını babasının elinden alan Ali sevincini Ailesi,Antrenörü Metin LALE,Beden Eğitimi Öğretmeni Utku Ulaş GÜLBAŞ ve Okul Sportif İdari sorumlusu Murat AKÜZÜM ile paylaştı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen, Satranç İl Temsilciliğinin 2012-2013 Yılı Faaliyet Programı gereğince TBMM’nin açılması anısına Tevfik Kış Kapalı Spor Satranç Salonunda düzenlendi. Satranç Ders dışı Faaliyet Kursları düzenleyen Öğretmenler Mehmet Ali TIĞLI, Dursun ÜNAL ve Murat AKÜZÜM rehberliğinde yarışmalara katılan öğrenci ve veliler toplamda 10 madalya kazanarak kırılması zor bir rekora imza attılar.
2013 Yılı 23 Nisan Şenliği Satranç Turnuvası Açık Turnuva ve 12 Yaş Altı, Kategorilerinde yapılan Satranç Turnuvasında 12 Yaş Altı Kategorisinde; 74 yarışmacının katıldığı müsabakalarda Atatürk İlkokulu 4.Sınıf Öğrencisi Süha BAYAR İl 2.si olarak gümüş madalya aldı.
Açık Turnuva Kategorisi 12 Yaş üstünde ise Atatürk İlkokulu öğrenci velisi Nihat UNUTMAZ Bronz madalya kazandı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen, Satranç İl Temsilciliğinin 2012-2013 Yılı Faaliyet Programı gereğince yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Çorum İl Birinciliği 27-28 Nisan 2013 tarihlerinde Tevfik Kış Kapalı Spor Satranç Salonunda düzenlenen, 13 Yaş ve 14-15-16 Yaş Kategorilerinde yapılan Satranç Turnuvası sonuçlandı. Turnuvayı tamamlayan tüm sporcular 21-27 Temmuz 2013 tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Yıldızlar Şampiyonasına katılma hakkı kazanmışlardır. Atatürk Ortaokulu Öğrencilerinin ödülleri Dursun ÜNAL, Mehmet Ali TIĞLI, Osman LEBLEBİCİ, Murat AKÜZÜM ve Satranç İl temsilcisi Hüseyin KARAKUŞ tarafından verildi.
Sayın Çorum Valimiz Sabri BAŞKÖŞ ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Haşim EĞER Yıldızlar Şampiyonası Çorum İl Birinciliği Satranç Turnuvasını ziyaret ederek bir süre Öğrencimiz Sıla BAYAR’ın final maçını izledi.

13.Yaş Kız Kategorisi:
2.Merve KARACA (Gümüş Madalya)
13. Yaş Erkek Kategorisi
4.İbrahim ÇÜRÜK (Bronz Madalya)
14.Yaş Kız Kategorisi
1. Sıla BAYAR (Altın Madalya)
2. Büşra Nur KAYMAK (Gümüş Madalya)
14.Yaş Erkek Kategorisi
2. Yasir KÖSE (Gümüş Madalya)
3. Sefa İMAMOĞLU (Bronz Madalya)
4. Yunus KOCA (Bronz Madalya)
15.Yaş Erkek Kategorisi
1. Halil ALMALI (Altın Madalya)
16.Yaş Erkek Kategorisi
2. Mustafa KAZEZ (Gümüş Madalya)
Okul Müdürü Tülay KOCASARAÇ başarılarından dolayı Öğrencileri,Velileri ile Öğretmenleri Utku Ulaş GÜLBAŞ,Dursun ÜNAL,Mehmet Ali TIĞLI ve Murat AKÜZÜM’ü tebrik ederken, Okullarından ilgi ve desteklerini eksik etmeyen İlçe Kaymakamı Mehmet YILMAZ’a ve Okullarının Çorum’a gidiş gelişlerini sağlayan Tüm Taşımalı Servis Araç Şoförleri ile Kendilerine güvenen tüm velilerine verdikleri destekten dolayı teşekkürü bir borç bildiğini dile getirdi.
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Atatürk, Ortaokulu, Çorumda, Durdurulamıyor,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : iskilip.org | Kategori : Gündem | Tarih : 04.05.2013 22:00:52 | Hit : 2871 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.