» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1683

 • Okunma Sayısı 4443628

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» 30 Engelliye Tekerlekli Sandalye Verildi.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (1) Beğenmeyenler (0) Toplam (1)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
   mustafa31(+1),
Beğen Beğenme
Gündem Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Bedensel Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İskilip’te tüm engellilere araba yardımında bulundu.Toplam 36 arabanın temin edildiği bu projede yardımseverlerden gelen desteklerle toplam 30 kişiye araba ve yardım paketleri dağıtıldı.

Araba yardımı yapan yardımseverler ise şu isimlerden oluşuyor, Küçükçekmece Kaymakamı Orhan Öztürk, Kocasinan Kaymakamı Mustafa Hotman, Greyder, Ali alıcı, Mustafa Kopkop, Murat Aşçı, İskilip Belediyesi, Erenler Un, Casa, olmak üzere toplam 36 araba temin eden İskilip Bedensel Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği engelli vatandaşlara araba dağıtımında İskilip Kaymakamı Mehmet Yılmaz, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Uslu, İskilip Belediye Başkan Yardımcısı Melih Alpsar, İlçe PTT Müdürü Mehmet Hazır, Emniyet Amiri Fatih Sancak, İskilip İlçe Sağlık Müdürü Feyzullah Özcan, Bedensel Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği eski Başkanı Özden Sak, Emekli Kütüpane Müdürü ve Kızılay İlçe Başkanı Metin Kalyoncu, Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Orhan Acıcan, Chp İlçe Başkanı Ahmet Söbe, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ali Emre ve Şoförler Odası Başkanı Abdurrahman Uysal eşliğinde arabalar engelli vatandaşlarımıza dağıtıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan İskilip Kaymakamı Mehmet Yılmaz sözlerinde şu ifadelere yer verdi; ‘3 yıl öncesine kadar böylesine bir derneğimiz yoktu.Her yıl faaliyet bir önceki yıla bakarak kat kat artıyor.Bu manzara bizi gerçekten gururlandırıyor.Desteğini esirgemeyen yardımseverlere ve burada olan herkese teşekkür ediyorum.İnşallah ihtiyaç sahiplerine yardımımız dokunuyordur. Bu arada sözlerime Gönül Elçileri Projesinide katmak istiyorum.Gönül Elçileri diye bir proje oluşturuldu.Bu projeye herkezi davet etmek istiyorum.Gönül Elçileri Projesindeki amaç toplumda desteğe ihtiyacı olan herkese yardım eli uzatmak.Bu herkes olabilir.Yaşlısından tutun engellisine kadar herkes bu projeyle manevi destek olma açısından yardım elini uzatabilir.Valilik sayfasında bu proje yer alıyor.Bu projeye katılarak herkesin bu iyilik kervanına katılmasını diliyorum’ dedi.

Dernek Başkanı Mustafa Yılmazcan ise şu sözlere yer verdi; Arabaya ve yardıma ihtiyacı olanlarında İskilip Bedensel Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne gelerek yardıma ihtiyacı olanlara destek vereceklerini ve araba yardımında bulunan yardımseverlere teşekkür etti.

Haber: Burak İzzet Karaca

iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Engelliye, Tekerlekli, Sandalye, Verildi ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : K4DjR | Kategori : Gündem | Tarih : 08.02.2013 01:47:05 | Hit : 2427 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.