» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447369

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» NT sezonluk istihdamı bu yıl 800 kişiye çıkardı

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Ekonomi Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

NT geçen yıl 700 kişi olan sezonluk istihdamı bu yıl 800 kişiye çıkardı

NT, okula dönüş dönemi olarak adlandırılan okul alışverişlerinin yoğun olduğu aylarda artan müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için sezonluk istihdam yapıyor. Ağustos, Eylül, Ekim aylarını kapsayan sezon için 800 kişiye iş imkânı sağlayacak. Geçen sene 700 kişi için sezonluk iş imkânı sağlayan NT’nin Türkiye’deki tüm mağazaları için geçerli olan yeni istihdam sürecinde adayların başvuruları ikamet adresleri yakın bulunan mağazalar için değerlendirilecek.

NT İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Kik, "Mağazalarımızda çalışacak olan sezonluk personelimizi güler yüzlü, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, hizmet sunumunda ve kalitesinde fark oluşturacak adaylar arasından seçiyoruz. Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında gösterdikleri performanstan memnun kaldığımız ve NT’de kariyerine devam etmek isteyen başarılı personellerimizi kadrolu olarak istihdam ediyoruz. Kadrolu olarak istihdam etmek istediğimiz personellerimizi belirlerken güler yüzle hizmet sunabilmelerine, iletişim becerilerine ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışmalarına dikkat ediyoruz." dedi.

NT’nin sezonluk istihdam imkânı iletişim becerilerine güvenen, esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilirim diyen, nezaket ve saygı ile güler yüzlü hizmet sunabilen, lise, ön lisans, lisans öğrencisi veya mezunu, 18-28 yaşları arasındaki adaylara hitap ediyor. Adaylar kurumsal.nt.com.tr adresine giderek İnsan Kaynakları bölümünden başvurularını yapabiliyor. Sezonluk personellerin iş başı yapmadan önce hızlandırılmış oryantasyon ve satış eğitimlerinin ardından iş başı eğitimleri ile sezona hazır hale gelmeleri sağlanıyor.


Mert Aybars
MESE İletişim Danışmanlığı
0212 245 33 23
0536 236 72 92
mert@mese.com.tr

Etiket : sezonluk, istihdamı, kişiye, çıkardı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Ekonomi | Tarih : 15.07.2014 01:32:14 | Hit : 1946 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.