» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1661

 • Okunma Sayısı 4367121

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İskilip köylerine 2015 Yılında Yapılan Hizmetler Açıklandı.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Ekonomi Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Kaymakamlığı 2015 yılında Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan yatırım faaliyetleri hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

İskilip Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada İlçemiz Köylerine, Kaymakamlığımıza bağlı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan yatırımlar devam etmektedir. 2015 Yılında yapılan faaliyetler kapsamında;- Örübağ Köyü-Traşlar Yolu, Kılıçdere Kaynarca yolu, Aşağışeyhler-Evlik yolu, Saraycık Köyü yolu, Seki Köyü yolu ve SeyirçayıKöyü yolu asfalt yolyapımı tamamlanarak hizmete sunulmuştur.

- Çavuşoğlu Köyü, Akçasu Köyü, Eskiköy Köyü ve AkkilMahallesi, Başmakçı Köyü, Kuzköy, Karaağaç Köyü, Karaçukur Köyü ve Aşağıörenseki köyü içme suyu şebekesi yapım işi tamamlanarak hizmete sunulmuştur. Ayrıca Asarcık Köyü, Sorgun Köyü ve Suhilan Köyü içme suyu isale hattı yapım işleri ihale aşamasında olup yapımı sezonunda tamamlanacaktır.

- Harun Köyü, Çomu Köyü, Çetmi Köyü, Kuzuluk Köyü, Çomu Köyü ve Çukurköy Köylerinde beton parke taşı döşemesi tamamlanmıştır. Altyapısı tamamlanan toplam 16 köyümüzün köy içi yollarının beton parke taşı ile döşeme kaplaması ihaleleri tamamlanmış olup, çalışmalar devam etmektedir.

- İlçemiz Aşağışeyhler Köyü, Saraycık Köyü, Seki Köyü, Çavuşoğlu Köyü, Kuzköy Köyü, Asarcık Köyü, Kılıçdere Köyü (Veletler Mahallesi) Akcasu Köyü(Hasanfakı Mahallesi), Başmakçı Köyü ve İkikiseKöyü olmak üzere toplam 10 Köyümüzde kanalizasyon ve fosseptik yapım işleri tamamlanmak üzeredir.

- Yukarıörenseki Köyü Çayı üzerinde köprü yapım işi ihale aşamasında olup. Kayaağzı Köyü ve Beyoğlan Köyünde menfez ve yapım işleri devam etmektedir.

- İlçemiz Karlık Köyü sulama kanalı yapım işi devam etmektedir.


Etiket : İskilip, köylerine, 2015, Yılında, Yapılan, Hizmetler, Açıklandı ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Ekonomi | Tarih : 18.08.2015 18:00:19 | Hit : 1472 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.