» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4444886

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İlçelerin doğalgazı için 1 milyon tl ödenek

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Ekonomi Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Çorum’un Alaca, Osmancık ve İskilip ilçelerine yapılacak olan doğalgaz yatırımı için 2013 yılı ödenek programından 1 milyon TL ödenek ayrıldığı bildirildi.
AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ve AK Parti Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı yaptıkları ortak açıklamada, Alaca, Osmancık, İskilip ilçelerine doğalgaz yatırımı için 2013 Ek ödenek programından 1 milyon TL ödenek ayrıldığını bildirdiler.
Türkiye genelinde Bakanlar Kurulu kararını yerine getiren ilk ilin Çorum’un olduğunu vurgulandığı açıklamada Uslu ve Bağcı, Alaca, Osmancık ve İskilip ilçelerine doğalgazın gelmesi için Kalkınma Bakanlığı tarafından 2013 ek ödenek programına dahil edildiğini açıkladılar.
Uslu, ve Bağcı’nın açıklamalarında şu görüşlere yer verildi; "Buna göre: Kalkınma Bakanlığımız Çorum Alaca-Osmancık-İskilip ilçelerimizin de yer aldığı Türkiye genelinde toplam 9 ilçeye doğalgaz ulaştırılması işinin 1996E050050 Nolu "Doğalgaz Dağıtım Hatları" projesi kapsamına alınması ve 1 milyon TL ödeneğin "Boru Hatlarının Modernizasyonu" projesinden aktarılması kararlaştırıldı. Doğalgaz yatırımının ilçelerimize ulaştırılmasında önemli adımlar atılmasına sağlayanbaşta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Taner Yıldız’a, Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz’a teşekkür ediyor. Yıllardır beklenen doğalgazın ilçelerimize en kısa zamanda ulaşması için gerekli çalışmalar Hükümetimiz, Milletvekillerimiz, Valiliğimiz ve Belediye Başkanlıklarımız tarafından koordineli bir şekilde yapılmaktadır"

Etiket : İlçelerin, doğalgazı, için, milyon, ödenek,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Ekonomi | Tarih : 27.11.2013 10:46:55 | Hit : 3760 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.