» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4449083

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Hastane İnşaatı durdu

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Ekonomi Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İhaleyi kazanan yüklenici firmanın iflas etmesiyle duran hastane inşaatı bir süre önce kayyuma devredilmiş ancak sonuç alınamamıştı.
Son bir yıldır hastane inşaatında bir adım ileri gidilemezken, hastane inşaatına malzeme ve ekipman veren alt yükleniciler malzemelerini tırlarla geri götürüyor. Önceki gün hastane inşaatına gelen bazı alt yükleniciler, yüklenici firmadan çok miktarda alacakları olduğunu, firmanın iflas etmesi nedeniyle alacaklarını alamadıklrını söyleyerek malzemelerinden geri kalanları götürdüler.
Halen bazı alacaklıların da inşaat çevresinde yetkililerin gelmesini bekledikleri de alınan bilgiler arasında.

DEVLET MALINA SAHİP ÇIKILMIYOR
Alt yükleniciler, hastane inşaatında yağma yapar gibi malzemeleri geri götürmesi ve bütün bunlar olurken bölgede herhangi bir güvenlik önleminin alınmamış olması akıllara Devlet malına sahip çıkılmadığı düşüncesini getirdi.
Yüksek meblağlara mal olan hastane inşaatında sadece bir bekçinin olması da olan bitenin bir diğer trajik yanı. İki günde hastane inşaatından 4 tır malzeme alındığı öğrenildi.

HASTANENİN HİZMETE GİRMESİ 2017 YILINI BULABİLİR
İddialara göre 100 Yataklı İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi inşaatının TOKİ tarafından tamamlanacak. İnşaatın bitiminin 2017 yılını bulabileceği konuşuluyor.

İSKİLİP HALKI DEVLETİN HASTANESİNE SAHİP ÇIKMASINI BEKLİYOR
İskilip Halkı talan edilen Devlet Hastanesi’ne devletin sahip çıkmasını bekliyor. Hastane inşaatı başlamadan önce ve başladıktan sonra hastaneyi ziyaret eden Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’ın konu ile bir an önce ilgilenmesi gerektiğini belirten halk, İskilipli siyasilerin de bir an önce harekete geçmesini istiyor.
Haber:Mehmet KABA

Etiket : Hastane, İnşaatı, durdu,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Ekonomi | Tarih : 06.06.2014 12:58:02 | Hit : 2208 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.