» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4443782

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Meslek Yüksek Okulu Büyüyor.

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Eğitim Öğretim Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Eğri ile birlikte Belediye Başkanı Recep Çatma’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Rektör Alkan’ın ziyaretlerinde Kaymakam Şuayib Gürsoy, İskilip Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Cengil, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Koçkaya, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Derici’de hazır bulundular.
Tebrik ziyaretinin ardından İskilip Meslek Yüksek Okulunun her yıl artış gösteren ihtiyaç ve talepleri görüşüldü. Harita üzerinde yapımı devam eden ek binanın mevcut durumu, buraya 150 kişilik konferans salonu yapımı, öğrencilerin basketbol ve voleybol oynayabilmeleri için açık spor sahası tanzimi, kampus yapımı için İskilip Belediyesi tarafından tahsis edilmesi ön görülen alanın konumu hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Belediye Başkanı Recep Çatma’nın makamında gerçekleştirilen değerlendirme toplantısının ardından heyet tarafından Belediye tarafından tahsis edilmesi söz konusu olan alanda ve ek binada incelemelerde bulunuldu.
Ayrıca yapılan toplantıda İskilip Belediyesi, İskilip Kaymakamlığı ve İskilip Meslek Yüksek Okulu İşbirliğiyle Ekim ayında " Her Yönüyle İskilip Sempozyumu"nun gerçekleştirilmesi gündeme alındı.
Geç saatlere kadar devam eden çalışma ziyaretinin ardından Belediye Başkanımız Recep Çatma Meslek Yüksek Okulunun İskilip için sosyal ve ekonomik açıdan son derece önemli olduğunu, yeni branşların açılarak daha çok öğrenci çekmek için gerekli girişimlerin ortaklaşa yapılmasının birçok açıdan İskilip’e fayda sağlayacağını ve Yüksek Okula her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını beyan etti.
iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler iskilip.org Resimler

Etiket : Meslek, Yüksek, Okulu, Büyüyor ,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Eğitim Öğretim | Tarih : 07.05.2014 16:07:28 | Hit : 2610 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.