» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1661

 • Okunma Sayısı 4366831

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Mahmut Deniz anısına bilişim sınıfı

Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Eğitim Öğretim Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Merhum öğretmen Mahmut Deniz'in büyük oğlu Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı öğretim üyesi Mehmet Engin Deniz, babasının öğretmenlik ve müdürlük yaptığı Ebussuud Efendi İlkokuluna (Ulaş İlkokulu) bilişim sınıfı kurulmasını sağladı.
Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Mehmet Engin Deniz merhum babası emekli öğretmen Mahmut Deniz anısına bilişim sınıfı açılmasına vesile oldu.

İskilip Ebussuud Efendi İlkokulu, Yıldız Tekmik Üniversitesi ve Kızılay Güngören şubesinin birlikte yürüttüğü çalışmayla bugün Ebussuud İlkokulunda 20 bilgisayarlı bilişim sınıfı açıldı. 130 öğrenciye kaban, kışlık ayakkabı ve pantolondan oluşan giysi yardımında bulunuldu.

Eski adıyla Ulaş okulu olan İskilip Ebussuud Efendi İlkokulunda yapılan programa İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, Beldiye Başkanı Ali Sülük, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanı Prof.Dr. Mehmet Engin Deniz, Yıldız Teknik Üniversitesi Genelsekreteri Prof.Dr. Bayram Ali Ersoy, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Danışmasnı Prof.Dr.Yavuz Erişen, Kızılay Güngören Şube Başkanı Erhan Tan, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Cem Gençoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, protokol üyeleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldılar.

Organizasyonun hazırlanmasına vesile olan Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanı Mehmet Engin Deniz, babasının müdürlüğünü yaptığı okulda bu projenin uygulanmasında ve Bilgisayar Laboratuarına Mahmut Deniz isminin verilmesinden son derece memnun olduğunu ifade ederek, kendisi için çok anlamlı bir gün olduğunu ifade etti. Yapılan konuşmalarda İskilip tarihinin oldukça etkileyici olduğundan bahsedildi. Öte yandan konuşma yapan Temel Eğitim Genelmüdürü Cem Gençoğlu ; "Osmanlıyı İskilipsiz düşünemezsiniz Cumhuriyeti de İskilip’in yetiştirdiği çocuklardan bağımsız düşünemezsiniz, bu bağlamda İskilip’in çağımızdaki Akşemseddin’i Prof. Dr. Mehmet Engin Denizdir" dedi. İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’te konuşmasında, sınıf arkadaşım Mehmet Engin Deniz’e böyle güzel bir organizasyona vesile olduğu için teşekkür eder, Mahmut Deniz hocamıza Allahtan rahmet dilerim dedi. Başkan Ali Sülük Programla İlgili yaptığı açıklama da "Yıldız Teknik üniversitesi ve Türk Kızılayı Güngören Şubesinin ortaklaşa düzenlediği Ebussuud Efendi İlkokuluna, 20 bilgisayarlı Mahmut Deniz bilişim sınıfı açılışı ve çocuklara hediye dağıtım programına katılım sağladık. Program sonunda değerli misafirlerimize İskilip Dolması ikramında bulunduk. Bu anlamlı günün hazırlanmasında emeklerinden dolayı değerli arkadaşım Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanı Prof. Dr. Sayın Mehmet Engin Deniz'e, Yıldız Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy'a , Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Sayın Yavuz Erişen'e ve Kızılay Güngören Şube Başkanı Sayın Erhan Tan'a teşekkür eder, katılımlarından dolayı Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Cem Gençoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü ve Sayın Yakup Sarı'ya şükranlarımı sunarım." Dedi. Program Misafirlere İskilip Belediyesinin Atatürk Orman Çiftliğinde İskilip Dolması ikramı ile son buldu.
haber:http://www.iskilipinsesi.com/
iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

Etiket : Mahmut, Deniz, anısına, bilişim, sınıfı,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Eğitim Öğretim | Tarih : 23.12.2019 23:29:02 | Hit : 106 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.