» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4449081

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İskilip MYO’ya Ek Bina Yapımı İçin Toplantı Gerçekleştirildi

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Eğitim Öğretim Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, İskilip Meslek Yüksekokulu’na yapılması planlanan ek bina için İskilip Kaymakamı Şuayip Gürsoy, organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren İskilipli işadamları Duduoğlu Makine Sahibi Mustafa Duduoğlu ve Arsan Makine Sahibi İsmail Kayılı ile bir araya geldi.

Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Eğri, İskilip Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Cengil ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Erdal Kanık katıldı.

İskilip Meslek Yüksekokulu’na yapılacak ek bina ile ilgili görüş alışverişinin gerçekleştirildiği toplantıda Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan, ilçelerde yer alan MYO’ları çok önemsediklerini dile getirerek Alaca MYO Kampüsü’nün Sinpaş tarafından bu sene içerisinde tamamlanacağını, Osmancık MYO’ya bir spor sahası yapılması için çalışmalara başlandığını, Sungurlu MYO projesinin de iki aşama olarak yapılacağını ve İskilip MYO ek binası için proje çalışmalarının başlatıldığını ifade etti.

İskilip MYO’nun ilçenin gelişimine büyük bir katkı sağlayacağına inandığını belirten Rektör Prof. Dr. Alkan, yapılacak ek bina ile birlikte yeni programların açılmasına yönelik de çalışmaların olduğunu vurguladı.

İskilip’in gelişmesi açısından Üniversitemizin çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden İskilip Kaymakamı Şuayip Gürsoy, ek bina yapımı için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek ortak çalışmalar yapmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Mustafa Duduoğlu ve İsmail Kayılı ise Çorum ve Ankara’daki iş adamları ile de görüşerek, Üniversitemize katkı sağlamak adına güçleri yettiği kadarıyla destek vermeye hazır olduklarını belirttiler.

Etiket : İskilip, MYOya, Bina, Yapımı, İçin, Toplantı, Gerçekleştirild,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Eğitim Öğretim | Tarih : 03.03.2014 08:43:29 | Hit : 3126 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.