» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4447614

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İlçe Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Eğitim Öğretim Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

26-30 Mayıs 2014 tarihleri arasında okulumuz Satranç Kulübü tarafından ilçemiz merkez ve köy ilkokulları arasında düzenlenen Satranç Turnuvası sonuçlandı.

Okulumuz konferans salonunda 3 gün süren zorlu mücadeleler sonucunda şampiyonlar belli oldu.Okullarımızın, öğretmenlerin ve velilerin yoğun ilgi gösterdiği turnuva sonunda ödül töreni düzenlendi.Toplamda 85 öğrencini n katıldığı turnuvanın sonunda şampiyonlar belli oldu.

1. Sınıflarda;

1. Azmimilli İlkokulu öğrencisi H. Ozan GERGİN

2. Azmimilli İlkokulu Öğrencisi Meva ARMUTLU

3. Atatürk İlkokul Öğrencisi H. Arda SARIASLAN2. Sınıflarda;

1. Atatürk İlkokulu öğrencisi Y. Emre ÇINAR

2. Atatürk İlkokulu Öğrencisi Taha ÇAKMAK

3. Atatürk İlkokul Öğrencisi Y. Selim PARLAK3. Sınıflarda;

1. Misakımilli İlkokulu öğrencisi Taner UÇAR

2. Misakımilli İlkokulu Öğrencisi Melikşah ÖZEL

3. Sakarya İlkokul Öğrencisi Hüseyin GÖLTurnuvada dereceye giren öğrencilere Plaket, madalya ve Başarı Belgesi; katılan tüm öğrencilere ve öğretmenlere Katılım Belgesi verildi. Ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SELVİ, Okul Müdürleri, Öğretmenler, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Okul Müdürü Kadir ÇELİK, yaptığı konuşmada bu turnuvanın geleneksel hale geleceğini belirtti. Bu turnuvayı düzenlemedeki amaçlarının; merkez ve köy ilkokulu öğrencilerinin kaynaşmasına zemin hazırlamak, çocuklarımıza doğru düşünme ve karar verme, beyin jimnastiği yaptırma ve boş zamanlarını sosyal etkinliklerle değerlendirme alışkanlığı kazandırma olduğunu ifade etti.Çocuklarımıza satranç sporunu öğreten ve çocuklarımızı teşvik eden sınıf öğretmenleri Sami GERGİN ve Hatice GERGİN’ e; turnuvanın organizasyonunu gerçekleştiren Müdür Yardımcısı Sadık EŞKİ’ ye ve Bilgisayar öğretmeni Serkan AKKAYA’ya teşekkür ediyorum dedi.

Etiket : İlçe, Turnuvası, Şampiyonları, Belli, Oldu,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Eğitim Öğretim | Tarih : 01.06.2014 16:30:11 | Hit : 2364 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.