» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4443913

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» İaöl'den Türkiye Üçüncülüğü

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Eğitim Öğretim Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Öğretmen Lisesi öğrencisi Ahmet ORÇAN, Bilecik ilinin Bozüyük ilçesinde düzenlenen Türkiye Geneli Kitap Okuma Yarışması’nda 3.olarak büyük başarıya imza attı. Türkiye’nin 44 ilinden 250’ye yakın öğrencinin yarıştığı sınavda öğrencimiz Ahmet ORÇAN üçüncülük derecesiyle tablet bilgisayarla ödüllendirildi.

Yarışma süresince öğrencinin danışmanlığını yapan okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Cüneyt EROL şu ifadelerde bulundu: "Bu başarı, bozkırın ortasında yetişen fidanların başarısıdır. Bu başarı, ‘Öğretmen Lisesi Ailesi’ olarak bizlerin bir kıvancıdır. Daha önce YGS’de elde ettiğimiz başarılar, okulumuz öğrencilerinden Ahmet ORÇAN sayesinde taçlandırılmıştır. Bizler, her ne kadar yeni kurulmuş bir okul olsak da ses getirmeye, azmetmeye ve başarılarla yükselmeye aday bir okuluz. Bu çalışmalarımız ve başarılarımız hız kesmeden devam edecektir. YGS İskilip 1.si Faruk ÇÜRÜK’ün, İskilip 2.si Fatma Nur ORUÇ’un, 12 TM-B sınıfından Feyza Nur PEPE’nin başarılarını kültürel-sosyal etkinliklerle perçinleyen öğrencimiz Ahmet ORÇAN olmuştur. Bizler sadece yön veren bir kılavuzuz, başarının kahramanları isimlerini zikrettiğimiz öğrencilerdir. Umarım bu onurlu, anlamlı kervana herkes elinden gelen katkıyı sunar."

Bu başarılı tabloyla ilgili olarak Okul Müdürü Süleyman İPEK ise: "Bu yıl ilk mezunlarını verecek okulumuzda 4 yıldır devam eden çalışmalarımızın meyvelerini almaya başladık. Haftada iki gün kitap okuma saatimiz var ve öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için çaba sarf ediyoruz. Kitap okuma yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimizin olması bizleri gururlandırıyor. İskilip Öğretmen Lisesi ailesi olarak bu başarıya imza atan öğrencilerimizi kutlar, İskilip ve Çorum coğrafyasına başarımızı armağan ederiz." şeklinde konuştu.


Etiket : İaölden, Türkiye, Üçüncülüğü,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : K4DjR | Kategori : Eğitim Öğretim | Tarih : 30.04.2014 15:24:53 | Hit : 1979 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.