» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1679

 • Okunma Sayısı 4410197

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Hemşehrimiz den vefalı davranış

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Eğitim Öğretim Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

iskilip te emekli olduktan sonra esnaflık yapan Emekli Astsubay Zekeriya TOPRAK'nın kızı Dilek Toprak BİÇİCİ tarafından başlatılan kırtasiye ve oyuncak yardım kampanyası titiz çalışma sonucu yerine ulaştı.
Öğretmen olan ve şu anda Ankara Çubuk ilçesi Dumlupınar İlk öğretim okulunda görevine devam etmektedir. İlk görev yeri olan Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Ağabeyli Köyü Şehit Mehmet Demir İlkokulunda iki yıl görev yaptı ve Ankara'ya tayini çıktı. Ancak ilk görev yerinden irtibatını koparmadı. Oradaki öğretmen arkadaşlarından aldığı ihtiyaç bilgisi doğrultusunda kırtasiye oyuncak yardım kampanyasını önce kendi okulunda ki öğrencilerle başlattı ve sosyal medya aracılığı ile de bilgi verdi. Konuya duyarlı vatandaşlar tarafından toplanan malzemeler Mart ayının ilk haftası Dulkadiroğlu Ağabeyli Köyü Şehit Mehmet Demir İlkokuluna ulaştı ve bütün öğrencilere dağıtıldı.
Konuyu sosyal medyadan duyan İskilip Belediye Başkanı sayın Ali SÜLÜK belediye bünyesinde hazırlanan yardım kolilerini Dilek Öğretmene iletti. Yardım kampanyasına İskilip ten de katılımın olduğu edinilen bilgiler arasında.
Hemşehrimiz Dilek öğretmen sadece bu kampanya ile kalmadığını daha öncede Şırnak ta bir okula aynı şekilde kırtasiye ve giyecek yardımı yaptığını, yine ŞIRNAK ta ki Askeri birliklerden birine öğrencilerin ördükleri atkı ve bere gönderdiği, şu anda ise yine öğrencilerin ördükleri atkı bere gibi malzemelerinin satışından elde edilecek gelirin Mehmetçik Vakfına Bağış kampanyası devam ettiğini öğrendik.
iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler
iskilip.org Resimler

iskilip.org Resimler


Etiket : Hemşehrimiz, vefalı, davranış,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Eğitim Öğretim | Tarih : 06.03.2020 11:13:14 | Hit : 168 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.