» Forum, Sohbet, İSKİLİP Haberleri, İskilipFM Radyo, İskilip Fotoğrafları, Resimleri, iskiliple ilgili videolar, İskilip Köyleri ve Daha Birçok İçerik.

  • Facebook Hesabınız İle Sitemize Hızlı Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz
  • Veya Bilgilerinizi Kendiniz Girerek Üye Olup Giriş Yapabilirsiniz

» Haber Kategorileri

» Hit Haberler

» Son Haber Yorumları

» Haber İstatistikleri

 • Haber Sayısı 1684

 • Okunma Sayısı 4449880

 • Kategori Sayısı 22

 • Yorum Sayısı 829

» Anadolu Öğretmen Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

Haber Resmi
Bookmark and Share
 • Beğenenler (0) Beğenmeyenler (0) Toplam (0)
   Beğenenler & Beğenmeyenler
Beğen Beğenme
Eğitim Öğretim Kategorisinde Gez
               
Paylaş
 

 

İskilip Anadolu Öğretmen lisesi İlk mezunlarını verdi.İskilip Anadolu Öğretmen Lisesi ilk mezunları olan 45 öğrenci Seyirtepe de düzenledikleri veda partisinde sevinç ve hüznü aynı anda yaşadı. İskilip Anadolu Öğretmen Lisesi bünyesinde yapılan mezuniyet törenine okul müdürü Müslüm Kılıç, Müdür yardımcısı Köksal Düzkaya, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. İlk mezuniyet törenlerini yapan İskilip Anadolu Öğretmen lisesinde sevinç ve hüzün bir arada yaşandı. İskilip Anadolu Öğretmen lisesi müdürü Müslüm Kılıç tören açılışında ki yaptığı konuşmada öğrencilerine duygu yüklü sözler sarf etti. Müdür Kılıç, her başlangıcın aslında bir ayrılığın habercisi olduğunu söyleyerek konuşmasında şu ifadelere yer verdi. ‘Bugün benim için, öğrencilerim ve velilerimiz için çok özel bir gün. Okulumuzun ilk mezuniyet töreninde bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ederim. Öğrencilerimiz arkadaşlarında ve okullarından ayrıldıkları için üzülmesin. Çünkü her ayrılık bir başlangıçta demektir. Sizler bu okuldan gidiyorsunuz. Sizden geriye kalan bu okul koridorlarında ve sınıflar da ki hatıralar bizlerle yaşayacak. Sizlerde giderken bizlerden bir şeyler götürüyorsunuz. Hatıralar, sizleri yeni yuvanıza uğurlarken bizlerden aldığınız hatıraları gideceğiniz yerler de yaşatın. Bizleri gideceğiniz yerler de gururla temsil edeceğinize inanıyorum. Tüm öğretmenlerimize öz verili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Daha sonra İskilip Anadolu Öğretmen lisesi öğrencileri mezuniyet pastasını keserek gönüllerince eğlendiler.Etiket : Anadolu, Öğretmen, Lisesi, Mezunlarını, Verdi,
HABER BİLGİLERİ
Ekleyen : zekeriyatoprak | Kategori : Eğitim Öğretim | Tarih : 03.06.2014 16:51:00 | Hit : 2293 | Yorum : 0

» Haber Yorumları

HABER YORUM YAZ

 

» Copyright

2o11-2012 © K4DjR
Sitemizde yayınlanan filmler dosyalar dökümanlar yazılı görsel işitsel ve programsal içeriklerin bir kısmı kopyadır ve tanıtım amaçlıdır hak sahiplerinin isteği doğrultusunda siteden 24 saat içinde kaldırılır Ayrıca sitemizde bulunan içeriklerin bi kısmı orjinal kalitesinde değildir hayal kırıklığına uğramamak için orjinallerini satın almalısınız ve içerikleri bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır Butür içeriklerden sitemiz sorumlu değildir ekleyen ve kullanan üyeler tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. sanalbasin.com üyesidir SiteMap | © C.C.P.