Hafif yağmur

GENÇ KIZILAY, TURNUVADA GÖNÜLLERİ ISITTI

Kültür - 14 Kasım 2022 08:03 A A

Genç Kızılay İskilip İlçe Başkanlığı, Şehit Emre Dokumacı adına düzenlenen Futbol Turnuvasında Genç Kızılay Ailesi olarak çay ikramında bulundu.
Şehit Mikail Kaya Şehir Stadyumunda oynanan müsabakalarda Genç Kızılay Gönüllüleri gelen seyircilere ve Şehit Emre Dokumacının ailesine çay ikramında bulunurken Yönetim Kurulu üyeleri Şehit Emre Dokumacının ailesiyle yakından ilgilendi.
“ŞÜHEDAMIZI RAHMETLE ANIYORUM”

Genç Kızılay İlçe Başkanı Cengiz Tomar, “ 2 yıl önce şehadet şerbetini içen Emre Dokumacı için düzenlenen 4 büyükler futbol turnuvasında Genç Kızılay Gönüllülerimiz gelen seyircilere çay ikramında bulundu.
Vatanımızın bağımsızlığı, bayrağımızın göklerde hür bir şekilde dalgalanması ve islamın nurunun sönmemesi için canlarından geçen Aziz Şühedamıza Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum.
Bu anlamlı etkinliğin yapılmasında fedakârlık örneği sergileyen Genç Kızılay Gönüllülerimize ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 39 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Kültür - 08:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  BIÇAKLA SAHAYA DALDI, MAÇ TATİL EDİLDİ
  8 Ocak Pazar günü İskilip Şehit Mikail Kaya Şehir Stadyumu’nda Belediye İskilipspor ile Ulukavak Spor maçında oyundan çıkarılan Ulukavak Sporlu futbolcu sahaya bıçakla girerek sporculara ve hakemlere saldırıda bulundu. Maç hakem tarafından tatil edildi. Belediye İskilipspor antrenörü ve hocası Galip Gül yaşanan olayı, “Söylenecek fazla bir şey yok, maçlar oynanır kazanılır ama kaybedilen sağlığın, sporcunun […]
 • 02
  2023 Elektrik Tarifeleri
  Yeni yıl ile bile birlikte çoğu sektör gibi Elektrik dağıtım şirketleri de fiyat güncellemesine gittiler. İlçemizin elektrik dağıtımından sorumlu olan Yepaş için de 01.01.2023 tarihinden itibaren geçerli olan tarifeler ektedir.
 • 03
  Doğalgaz Abonelik Ücretlerine zam
  Bağlantı ve Hizmet Bedeli BAĞLANTI BEDELİ Tahsil Edilecek Tutar Vergiler Dahil Bedel Abone Bağlantı Bedeli(200 m2’ye Kadar Olan) 2.135,00 ₺ + K.D.V. + Damga Vergisi 2.539,54 ₺ Sonraki Her 100 m2 İçin Bağlantı Hattı Kontrol Bedeli 1.857,00 ₺ + K.D.V. + Damga Vergisi 2.208,86 ₺ GÜVENCE BEDELİ Tahsil Edilecek Tutar Vergiler Dahil Bedel Kombi + […]
 • 04
  İSKİLİP ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ GENEL KURULU 28 OCAK’ TA
  İskilip Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu 28 Ocak tarihinde yapılacak. İskilip Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2022 -2023 yılları olağan genel kurul toplantısı 28 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 11:00’da GÖZDE DÜĞÜN SALONUNDA yapılacak. Toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı bir hafta sonra aynı yer ve saatte tekrar […]
 • 05
  ADEM EFE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
  İskilip Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerine bir aday daha başkanlığa talip olduğunu açıkladı. Adem efe çiftçiler , mahalle ve köy muhtarlarının desteğiyle İskilip Ziraat Odası Başkanlığına talip olduğunu duyurdu. Şubat ayında yapılacak olan İskilip Ziraat odası Başkanlığı seçimlerinde adaylığı ile ilgili açıklama yapan Adem efe “Tüm kamuoyuna ve İskilip Ziraat Odası üyelerine, çiftçilerimize, dostlarımıza duyurulur. Bugün […]