Kapalı

GENÇ KIZILAY TANITIM ETKİNLİKLERİNE BAŞLADI

Kültür - 8 Kasım 2022 14:37 A A

Genç Kızılay İlçe Başkanlığı, Kızılay Tanıtım Etkinliği Projesi kapsamında okullarda tanıtım etkinlikleri düzenledi.

Genç Kızılay İskilip İlçe Başkanı Cengiz Tomar ve Yönetimi tarafından Anadolu Lisesi ve İbni Sina Sağlık Meslek Lisesinde Türk Kızılay’ının faaliyetlerine yönelik tanıtım programı düzenledi.

GENÇ GÖNÜLLÜLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Türk Kızılay İskilip Temsilcisi Mehmet Koca, “ Bildiğiniz üzere Türk Kızılayı kurulduğu günden bu zamana kadar ülkemize ve dünyanın dört bir yanında olan afetlerde zarara uğramış afetzedelerin yanında olmaya, ülkemizde ki ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşmaya ayrıca Gençlik yapılanmasıylada gelecen nesillerimize Kızılaycılık ruhunu taşıyacak nesiller yetiştirmeye devam ediyor. Bugünün gençleri olarak bizleren bayrağı yarınlara ve daha yukarılara taşıyacak olan sizlersiniz. Biz Türk Gençliğinden ümitliyiz.

Sözlerimi fazla uzatmadan programın yapılmasında emeği olan başta okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize, Genç Kızılay İlçe Başkanlığımıza, Yönetimine ve gönüllü kardeşlerime teşekkür ediyorum.

KIZILAY HAFTANIZI TEBRİK EDERİM

Genç Kızılay İlçe Başkanı Cengiz Tomar, “ Gençlerimizin Türk Kızılay’ını tanıması ve yapılacak etkinliklerde gönüllü olarak katılması için okullarımızda tanıtım etkinliği düzenledik.

Etkinliğimize destek olan Okul Müdürümüz Sadık Balcı Hocamıza, Kızılay İlçe Temsilcimize, etkinlik için fedakarlıklarda bulunan Genç Kızılay Yönetimi ve Gönüllülerimize teşekkürü borç bilirim.

Son olarak ‘ Dünden daha güçlüyüz’ diyerek tüm Türk Kızılay’ına gönül vermiş Kızılaycılarımızın Kızılay Haftalarını tebrik ediyorum” dedi.

Bu haber 80 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Kültür - 14:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  BIÇAKLA SAHAYA DALDI, MAÇ TATİL EDİLDİ
  8 Ocak Pazar günü İskilip Şehit Mikail Kaya Şehir Stadyumu’nda Belediye İskilipspor ile Ulukavak Spor maçında oyundan çıkarılan Ulukavak Sporlu futbolcu sahaya bıçakla girerek sporculara ve hakemlere saldırıda bulundu. Maç hakem tarafından tatil edildi. Belediye İskilipspor antrenörü ve hocası Galip Gül yaşanan olayı, “Söylenecek fazla bir şey yok, maçlar oynanır kazanılır ama kaybedilen sağlığın, sporcunun […]
 • 02
  2023 Elektrik Tarifeleri
  Yeni yıl ile bile birlikte çoğu sektör gibi Elektrik dağıtım şirketleri de fiyat güncellemesine gittiler. İlçemizin elektrik dağıtımından sorumlu olan Yepaş için de 01.01.2023 tarihinden itibaren geçerli olan tarifeler ektedir.
 • 03
  Doğalgaz Abonelik Ücretlerine zam
  Bağlantı ve Hizmet Bedeli BAĞLANTI BEDELİ Tahsil Edilecek Tutar Vergiler Dahil Bedel Abone Bağlantı Bedeli(200 m2’ye Kadar Olan) 2.135,00 ₺ + K.D.V. + Damga Vergisi 2.539,54 ₺ Sonraki Her 100 m2 İçin Bağlantı Hattı Kontrol Bedeli 1.857,00 ₺ + K.D.V. + Damga Vergisi 2.208,86 ₺ GÜVENCE BEDELİ Tahsil Edilecek Tutar Vergiler Dahil Bedel Kombi + […]
 • 04
  İSKİLİP ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ GENEL KURULU 28 OCAK’ TA
  İskilip Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu 28 Ocak tarihinde yapılacak. İskilip Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2022 -2023 yılları olağan genel kurul toplantısı 28 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 11:00’da GÖZDE DÜĞÜN SALONUNDA yapılacak. Toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı bir hafta sonra aynı yer ve saatte tekrar […]
 • 05
  ADEM EFE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
  İskilip Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerine bir aday daha başkanlığa talip olduğunu açıkladı. Adem efe çiftçiler , mahalle ve köy muhtarlarının desteğiyle İskilip Ziraat Odası Başkanlığına talip olduğunu duyurdu. Şubat ayında yapılacak olan İskilip Ziraat odası Başkanlığı seçimlerinde adaylığı ile ilgili açıklama yapan Adem efe “Tüm kamuoyuna ve İskilip Ziraat Odası üyelerine, çiftçilerimize, dostlarımıza duyurulur. Bugün […]