Kapalı

GENÇ KIZILAY GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURMAYA DEVAM EDİYOR

Kültür - 4 Aralık 2022 08:20 A A

Genç Kızılay İskilip İlçe Başkanlığı Üyeleri, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı Salonunda Aralık Ayı İstişare Toplantısında bir araya geldi.
Toplantıya; Genç Kızılay İlçe Başkanı Cengiz Tomar, Başkan Yardımcısı Emin Kulaksız, Proje ve Fon Birim Başkanı Salih Oral, Etkinlik Başkanı Satı Koçyiğit, Kurumsal İletişim Başkanı İlkay Güngören, Eğitim Başkanı Ebru Arık, Eğitim Başkanı Yardımcısı Rümeysa Dökmeci, Teşkilat Başkanı Onur Kart, MYO Okul Başkanı Muhammet Fatih Karatay, MYO Teşkilatı Üyeleri ve Lise Teşkilat Başkanı Emirhan Arıcı, Lise Teşkilatı Üyeleri katıldı. Aralık Ayı istişare Toplantısı yapıldıktan sonra Genç Kızılay Gönüllüleri gönüllerince eğlendiler.

“ BAŞKAN GÖNÜLLERE DOKUNUYOR “
Türk Kızılay’ına kan hizmeti dâhil birçok konuda destek veren Belediye Başkanı Ali Sülük, Genç Kızılay İskilip İlçe Başkanlığının Salon talebine olumlu cevap vermesiyle de gönüllere dokunmaya devam ediyor.
Genç Kızılay Gönüllüleri, ‘ Bizleri iyilik kervanında birlikte yol yürümemizi sağlayan ve kocaman bir ailenin üyesi eden Genç Kızılay İlçe Başkanımıza, bu salonu bizlerin hizmetine açan Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz’ dediler.
“ TEŞEKKÜR EDERİZ “
Genç Kızılay İskilip İlçe Başkanı Cengiz Tomar, ‘ Genç Kızılay İskilip İlçe Başkanlığı Yönetimimiz, İskilip Meslek Yüksek Okulu Teşkilatı ve Lise Teşkilatlarımızla; Atatürk Osman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı Salonunda Aralık Ayı İstişare toplantımızı gerçekleştirdik.
Gönül köprüleri kurmak için çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizlere desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Ali Sülük Bey’e, programa katılan Genç Kızılay Ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber 43 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Kültür - 08:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  BIÇAKLA SAHAYA DALDI, MAÇ TATİL EDİLDİ
  8 Ocak Pazar günü İskilip Şehit Mikail Kaya Şehir Stadyumu’nda Belediye İskilipspor ile Ulukavak Spor maçında oyundan çıkarılan Ulukavak Sporlu futbolcu sahaya bıçakla girerek sporculara ve hakemlere saldırıda bulundu. Maç hakem tarafından tatil edildi. Belediye İskilipspor antrenörü ve hocası Galip Gül yaşanan olayı, “Söylenecek fazla bir şey yok, maçlar oynanır kazanılır ama kaybedilen sağlığın, sporcunun […]
 • 02
  2023 Elektrik Tarifeleri
  Yeni yıl ile bile birlikte çoğu sektör gibi Elektrik dağıtım şirketleri de fiyat güncellemesine gittiler. İlçemizin elektrik dağıtımından sorumlu olan Yepaş için de 01.01.2023 tarihinden itibaren geçerli olan tarifeler ektedir.
 • 03
  Doğalgaz Abonelik Ücretlerine zam
  Bağlantı ve Hizmet Bedeli BAĞLANTI BEDELİ Tahsil Edilecek Tutar Vergiler Dahil Bedel Abone Bağlantı Bedeli(200 m2’ye Kadar Olan) 2.135,00 ₺ + K.D.V. + Damga Vergisi 2.539,54 ₺ Sonraki Her 100 m2 İçin Bağlantı Hattı Kontrol Bedeli 1.857,00 ₺ + K.D.V. + Damga Vergisi 2.208,86 ₺ GÜVENCE BEDELİ Tahsil Edilecek Tutar Vergiler Dahil Bedel Kombi + […]
 • 04
  İSKİLİP ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ GENEL KURULU 28 OCAK’ TA
  İskilip Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu 28 Ocak tarihinde yapılacak. İskilip Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2022 -2023 yılları olağan genel kurul toplantısı 28 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 11:00’da GÖZDE DÜĞÜN SALONUNDA yapılacak. Toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı bir hafta sonra aynı yer ve saatte tekrar […]
 • 05
  ADEM EFE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
  İskilip Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerine bir aday daha başkanlığa talip olduğunu açıkladı. Adem efe çiftçiler , mahalle ve köy muhtarlarının desteğiyle İskilip Ziraat Odası Başkanlığına talip olduğunu duyurdu. Şubat ayında yapılacak olan İskilip Ziraat odası Başkanlığı seçimlerinde adaylığı ile ilgili açıklama yapan Adem efe “Tüm kamuoyuna ve İskilip Ziraat Odası üyelerine, çiftçilerimize, dostlarımıza duyurulur. Bugün […]