10° Parçalı bulutlu

DEVA PARTİSİ 1. OLAĞAN İSKİLİP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Manşet - 19 Kasım 2021 09:48 A A
Deva Partisi İskilip Olağan ilçe kongresi Genel Başkan Ali Babacan’ in katılımıyla yapıldı.
Deva Partisi İskilip Teşkilatı tarafından , Genel Başkan Ali Babacan’ a İskilip sanayi girişinde çiçekle karşılama töreni yapıldı. Törenin ardından parti otobüsü ile sanayi esnafına ziyarette bulunan Genel Başkan Ali Babacan vatandaşların sorunlarını dinledi.
Kongreye Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 60.61.donem Ak Parti hükümetinde Adalet Bakanlığı görevini yapan Sadullah Ergin, Genel Başkan Yar. Eski Aile Bakanı Selma Aliye Kavaf ,Deva Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu, Gelecek Partisi Çorum İl Başkanı İsmail Barış Coskunsun, Zafer Partisi Çorum İl Başkanı Bedii Onan , Deva Partisi İskilip İlçe Başkanı Mustafa Gökmen ,Cumhuriyet Halk Partisi İskilip İlçe Başkanı Yusuf Var ,İyi Parti İskilip ilçe Başkanı Ömer Sardonat , Saadet Partisi İskilip İlçe Başkanı Yavuz Katırcı , İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Osman Top, Deva Partisi Çorum dışından gelen Deva Partisi 12 İl Başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gözde Düğün Salonunda gerçekleşen kongrede saygı duruşunda bulunulması ,ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.
Tek listeyle gidilen seçimde Kurucu ilçe Başkanı Mustafa Gökmen yeniden başkan seçildi.
Genel Başkan Ali Babacan yeni seçilen İskilip teşkilatı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Program sonunda Deva Partisi İskilip İlçe teşkilatı tarafından İskilip Dolması ikram edildi. Babacan İskilip dolmasını çok beğendiğini ifade etti.
Bu haber 30 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Manşet - 09:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bir İlçe İki Şeyhülislam” Konulu Panel Gerçekleştirildi
  İskilip Müftülüğümüz tarafından düzenlenen “Bir İlçe, İki Şeyhülislam” konulu panel yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Panelde, İskilip’li olan Osmanlı’nın iki büyük Şeyhülislamı Ebussuud Efendi ve Sunullah Efendi konu edindi. İki oturumda gerçekleşen panel Şeyh Muhyiddîn-i Yavsî Camii İmam-Hatip’i Ramazan Doğan Hocamızın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını İlçe Müftümüz Sn. Vahit Demiral yaptı. Hocamız: “Ebussuûd Efendi […]
 • 02
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu. Ay-Yıldızlı ekip, Portekiz’i geçmesi durumunda sahasında İtalya- Makedonya maçının galibiyle oynayacak.
 • 03
  MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ “İSTİŞARE TOPLANTISINI” GERÇEKLEŞTİRDİ
  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız tarafından, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı ve Düğün Salonunda İstişare Toplantısı düzenlendi. İstişare Toplantısına; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Belediye Başkanımız Ali Sülük, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, İl Genel Meclis Üyesi Doğan Uçar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, […]
 • 04
  ERCÜMENT KEÇİK VEFAT ETTİ
  İskilip sevdalısı Diş Hekimi Ercüment Keçik vefat etti. Uzun yıllar İskilip’tede diş hekimligi yapan Keçik Ankara Çubuk Devlet Hastanesinde görevine devam ediyordu. Ercümen Keçik’ in cenazesi bu gün Cuma namazına müteakiben kılınacak olan cenaze namazından sonra Ankara Mamak Kıprıs Köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
 • 05
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu ziyareti
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül’ ü ve İlçe Emniyet Müdürü Erol Karasu ‘ yu makamında ziyaret ettiler. İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül ve Emniyet Müdürü Erol Karasu ziyaretten dolayı İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri’ ne teşekkür etti.