10° Parçalı bulutlu

Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı ve Sayacı kursları açılacak

Eğitim - 31 Ekim 2020 08:55 A A

İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Çorum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) ile işbirliği kapsamında 16/11/2020 tarihinde Müdürlüğümüzde Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı ve Sayacı kursları açılacaktır. Söz konusu kurslarımıza katılmak isteyenlerin İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü’ne 04/11/2020 Çarşamba günü saat 12:00’ ye kadar şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Kura işlemleri 04/11/2020 Çarşamba günü saat 13.00’da İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılacaktır. Katılım Şartları :

1) İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak.

2) 18-60 yaş arasında bayan olmak.

3) Açık Öğretim veya Yüksek Öğretim hariç öğrenci olmamak.

4) İŞKUR’un kurs, TYP, İş Başı Eğitim ve Girişimcilik programlarından son 6 ay içerisinde faydalanmamış olmak.

5) Emekli veya aktif sigortalı olmamak.

Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı ve Sayacı kursları açılacak
Bu haber 162 kez okundu.
Reklam: TUĞRA MüZIK HAVUZLU çARşı NO: 3 İSKİLİP / ÇORUM. ZEKERIYA TOPRAK (0533 379 98 07)
Eğitim - 08:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bir İlçe İki Şeyhülislam” Konulu Panel Gerçekleştirildi
  İskilip Müftülüğümüz tarafından düzenlenen “Bir İlçe, İki Şeyhülislam” konulu panel yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Panelde, İskilip’li olan Osmanlı’nın iki büyük Şeyhülislamı Ebussuud Efendi ve Sunullah Efendi konu edindi. İki oturumda gerçekleşen panel Şeyh Muhyiddîn-i Yavsî Camii İmam-Hatip’i Ramazan Doğan Hocamızın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını İlçe Müftümüz Sn. Vahit Demiral yaptı. Hocamız: “Ebussuûd Efendi […]
 • 02
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu
  A Milli Takım’ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu. Ay-Yıldızlı ekip, Portekiz’i geçmesi durumunda sahasında İtalya- Makedonya maçının galibiyle oynayacak.
 • 03
  MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ “İSTİŞARE TOPLANTISINI” GERÇEKLEŞTİRDİ
  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız tarafından, Atatürk Orman Çiftliği Çok Amaçlı Toplantı ve Düğün Salonunda İstişare Toplantısı düzenlendi. İstişare Toplantısına; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Belediye Başkanımız Ali Sülük, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Alıcı, İl Genel Meclis Üyesi Doğan Uçar, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, […]
 • 04
  ERCÜMENT KEÇİK VEFAT ETTİ
  İskilip sevdalısı Diş Hekimi Ercüment Keçik vefat etti. Uzun yıllar İskilip’tede diş hekimligi yapan Keçik Ankara Çubuk Devlet Hastanesinde görevine devam ediyordu. Ercümen Keçik’ in cenazesi bu gün Cuma namazına müteakiben kılınacak olan cenaze namazından sonra Ankara Mamak Kıprıs Köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
 • 05
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu ziyareti
  Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül’ ü ve İlçe Emniyet Müdürü Erol Karasu ‘ yu makamında ziyaret ettiler. İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül ve Emniyet Müdürü Erol Karasu ziyaretten dolayı İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri’ ne teşekkür etti.