-1° Hafif kar yağışlı

ALİMLER MÜZESİNE ‘ABAY KUNABAYOĞLU’ KÖŞESİ

Kültür - 25 Aralık 2020 11:56 A A
Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly gelişi adına Belediye tarafından düzenlenen program çerçevesinde büyük Kazak şair ve din âlimi Abay Kunabayoğlu adına İskilipli Âlimler Müzesinde bir oda dizayn edildi.
Kazak din ve ilim adamı adına düzenlenen köşenin açılışı, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly’in gelişi ile 25 Aralık 2020 Cuma günü düzenlenen organizasyon çerçevesinde saat:11.30’da gerçekleştirilecek.
ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ BÜNYESİNDE BULUNAN PARKA ‘ABAY PARKI’ ADI VERİLİYOR
Aynı program çerçevesinde 25 Aralık 2020 Cuma günü saat 12.00’de Atatürk Orman Çiftliği bünyesinde Belediye tarafından düzenlenen Abay Parkı’nın açılışı yapılacak. Kazakistan Ankara Büyükelçisi Saparbekuly’in İskilip ziyareti kapsamında çeşitli üretim yapan işyerlerini de ziyaret edeceği öğrenildi.
haber: iskilipost.com
Bu haber 36 kez okundu.
Kültür - 11:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
 • 02
  ÇORUM’DA 2 ANA CADDE ÜCRETLİ OLUYOR
  ÇORUMLULARA HAYIRLI OLSUN Çorum Belediyesi, şehrin iki önemli ana caddesi Gazi ve İnönü’yü 3 yıllığına ihale ile kiraya verecek. İki ana cadde için yıllık 80 bin TL bedel belirlenirken ihale şartnamesine konulan özel maddeler nedeniyle ihaleye Çorum’dan hiçbir işletme katılamayacak. 27 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’da yapılacak ihaleyi il dışından bir firmanın alması bekleniyor. BAHABEY […]
 • 03
  İskilip cevizi 20 tl
  yeni mahsul İskilip cevizi içi beyazdır. Toptan ve perakende için son fiyattır.
 • 04
  320 GB slim kasa içinde oyun yüklü PS3
  320 GB slim kasa içinde oyun yüklü PS3 ve kolları kabloları dahil satılıktır. 1050 TL. 05333799807
 • 05
  Esnafların vergi borcu erteleme
  Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığının Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği, Resmi Gazete‘de yayımlanarak, yürürlüğe girdi. Buna göre, Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve birçok ülkeye yayılan Kovid-19 salgınına ilişkin Türkiye’de İçişleri Bakanlığınca alınan tedbirler kapsamında, geçici süreliğine faaliyetlerine tamamen ara verilmesi/faaliyetlerinin tamamen durdurulması kararlaştırılan iş yerlerinin olduğu sektörlerdeki mükellefler 213 sayılı Vergi Usul Kanunu’nun […]